Dotrzeć do siebie
Gabinety psychoterapii: Justyna Koziak, Maria Szczygielska
psychoterapeuta przemyśl

Terapeuci

Justyna Koziak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr certyfikatu 863).

Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przemyślu. Ma bogate doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i nastolatków oraz systemową terapią rodzin i par. Swoją pracę poddaje superwizji pod kierunkiem superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego

Ukończone szkolenia:

Stosowane podejścia terapeutyczne: psychoterapia psychodynamiczna, systemowa terapia rodzin.Maria Szczygielska – psycholog, psychoterapeuta.


Studia:
Uniwersytet Warszawski, psychologia kliniczna, neuropsychologia

Zatrudnienie:
Etatowy pracownik Sekcji Terapii Rodzin w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Przemyślu

Ukończone szkolenia:
Stosowane podejścia terapeutyczne:
W pracy terapeutycznej stosowane są następujące szkoły terapii: terapia rodzin w ujęciu systemowym, podejście psychodynamiczne i psychoterapia Gestalt.

Poufność:
Zgodnie z etyką zawodu psychoterapeuty, wizyty terapeutyczne odbywają się w warunkach zapewniających poufność. Pacjent jest umawiany na konkretną godzinę, tak by bez zwłoki, oczekiwania i styczności z innymi pacjentami mógł wejść do gabinetu. Wszelkie zapisy potrzebne do .superwizji są kodowane w sposób wykluczający powiązanie ich z danymi osobowymi i pozbawiane cech umożliwiających identyfikację.